Ausportal.eu
Áno, jednoduchou registráciou do systému ausportal.eu získavate na obdobie 30 dní bezplatné využívanie všetkých aplikácií + 30 kompletných reportov firiem so všetkými informáciami pre neobmedzený počet používateľov z vašej spoločnosti a všetkým používateľom začína plynúť lehota DEMO účtu registráciou prvého používateľa.
Stačí vám len pripojenie k internetu a zaregistrovať sa na www.ausportal.eu
Áno, systém má k dispozícii databázu slovenských a českých firiem.
Áno systém funguje na medzinárodnej báze, pracuje s menami podľa kurzového lístka ECB a môžete pozývať do e-výberových konaní firmy z ktorejkoľvek krajiny sveta.
Áno, systém obsahuje nasledovné jazykové mutácie: anglický jazyk, nemecký jazyk, slovenský a český jazyk.
Áno, systém je prispôsobený na zariadenia PC, notebook, tablet, smartfón a funguje vo všetkých typoch operačných systémov.
Systém je vhodný na dopytovanie všetkých druhov tovarov, služieb, technológií alebo technologických zariadení a hnuteľných alebo nehnuteľných statkov.
Picture dodavatel

Zaregistrujte sa ako dodávateľ

Zaregistrujte sa zadarmo ako dodávateľ. A získajte nových zákazníkov. Registráciou, získate vstup do systému Ausportal.eu na neobmedzenú dobu a možnosť upravovať služby a tovary ktoré poskytujete. Potenciálny zákazníci budú mať vždy aktuálny prehľad.

Registrácia zadarmo

zadávateľ

Zaregistrujte sa ako obstarávateľ

Zaregistrujte sa na 30 dní zadarmo a vyskúšajte možnosť ušetriť finančné prostriedky vašej spoločnosti. Kontrolovať váš nákupný tím a sledovať projekty a úlohy.  

Registrácia zadarmo